Kihagyás

Kari álláspályázatok

Tisztelt Pályázó!

Köszönjük érdeklődését a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar iránt. Kérjük, mielőtt pályázati anyagát részünkre megküldi, ismerje meg az annak kezelésével összefüggő adatkezelési tájékoztatónkat!

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy örömmel fogadjuk jelentkezését abban az esetben is, amennyiben az oldalunkon nem teszünk közzé konkrét álláshirdetést, azonban pályázati anyagát ebben az esetben is csak akkor áll módunkban befogadni és a továbbiakban kezelni, ha ahhoz az alábbiakban elérhető és letölthető hozzájáruló nyilatkozatot kitöltve megküldi részünkre a pályázati anyaga mellé elektronikusan aláírva, vagy szkennelt/fotózott (JPEG) formátumban az allashirdetes@mbvk.hu email címre.

Amennyiben szeretné, hogy önéletrajz adatbázisunkba is nyilvántartásba vegyük beküldött anyagát, és nyitott pozíció esetén kiválasztási eljárásunk során felhasználjuk azt, kérjük a beküldést megelőzően adja ehhez is kifejezett hozzájárulását.

Üdvözlettel:
Magyar Bírósági Végrehajtói Kar

Adatkezelési tájékoztató álláshirdetéssel, valamint belső munkaerő-piaci adatbankba történő felvétellel kapcsolatbanHozzájáruló nyilatkozat-minta adatkezeléshez

A Magyar Bírósági Végrehajtói Kar

Jogász

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szerződések, szerződésminták előkészítése;
  • Jogi ügyeket érintő állásfoglalások és tájékoztatások kiadása;
  • Tájékoztató iratok, körlevelek előkészítése a Kar tagjai részére;
  • A Kar tevékenységének széleskörű jogi támogatása;
  • Részvétel a Kar hatósági eljárásainak lefolytatásában;

Amit várunk:

  • Jogász végzettség;
  • Érdeklődés a bírósági végrehajtások, vagy a közigazgatási hatósági ügyek iránt;
  • Gyors, precíz, strukturált, önálló munkavégzés;
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt;

Előnyként értékeljük:

  • Kötelmi jogi jártasság vagy hatósági eljárásban szerzett tapasztalat;
  • Érdeklődés az információs technológiák iránt;
  • Végrehajtói és/vagy jogi szakvizsga;
  • Bírósági végrehajtásban szerzett több éves releváns tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Dinamikus, fejlődő munkahelyi környezet;

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

A jelentkezéshez kérjük, hogy juttassa el bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombra kattintva.

JELENTEKEZEM

Ellenőrzési Irodája

legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkező

Ellenőr

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • önálló bírósági végrehajtók működésének, ügyvitelének, pénzkezelésének ellenőrzése a 25/2015. Korm. rendelet és a Végrehajtók Ellenőrzésének Kézikönyve alapján;
  • különböző típusú ellenőrzésekhez kapcsolódó vizsgálatok előkészítése, lefolytatása, tényállások bizonyítékok dokumentálása, munkalapok, illetve jelentések készítése;
  • a vizsgálatok előkészítése, végrehajtása és nyomon követése kapcsán a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése;
  • fegyelmi eljárások előkészítése, beadványok összeállítása;
  • ajánlások és javaslatok megfogalmazása a vizsgálatok kapcsán azonosított kockázati tényezők, hiányosságok megszüntetése vagy csökkentése érdekében.

Követelmények, elvárások:

  • legalább 3 éves jogi, ellenőrzési, pénzügyi, vagy számviteli gyakorlat;
  • szakirányú képzettség:
  • jogász, közgazdász,
  • más felsőfokú végzettség, de mellette okleveles pénzügyi revizori, pénzügyi-számviteli szakellenőri, okleveles könyvvizsgálói vagy mérlegképes könyvelői szakképesítéssel,
  • felsőfokú végzettséggel és legalább 3 éves végrehajtói vagy végrehajtó-helyettesi szolgálati jogviszony;
  • jogosítvány, vezetési gyakorlat;
  • heti 1-2 nap irodán kívüli, külső helyszíneken történő munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • ellenőrzési gyakorlat, jogi szakvizsga, végrehajtói szakvizsga;
  • bírósági, végrehajtó-helyettesi gyakorlat;
  • követeléskezelői, végrehajtói irodai gyakorlat;
  • EVÜR rendszer ismerete.

Elvárt kompetenciák:

  • pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés;
  • proaktív szemlélet a feladatmegoldások során;
  • önállóság, együttműködési készség, csapatjátékos attitűd;
  • megbízható, elkötelezett, lojális hozzáállás;
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban;
  • rugalmasság, terhelhetőség, lojalitás, megbízhatóság.

  • versenyképes fizetés;
  • komplex juttatási csomag;
  • dinamikus, fejlődő munkahelyi környezet.

  • Budapest;
  • külső helyszíneken, az ország területén.

A jelentkezéshez kérjük, hogy juttassa el hozzánk bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.