Kihagyás

Kari álláspályázatok

Tisztelt Pályázó!

Köszönjük érdeklődését a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar iránt. Kérjük, mielőtt pályázati anyagát részünkre megküldi, ismerje meg az annak kezelésével összefüggő adatkezelési tájékoztatónkat!

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy örömmel fogadjuk jelentkezését abban az esetben is, amennyiben az oldalunkon nem teszünk közzé konkrét álláshirdetést, azonban pályázati anyagát ebben az esetben is csak akkor áll módunkban befogadni és a továbbiakban kezelni, ha ahhoz az alábbiakban elérhető és letölthető hozzájáruló nyilatkozatot kitöltve megküldi részünkre a pályázati anyaga mellé elektronikusan aláírva, vagy szkennelt/fotózott (JPEG) formátumban az allashirdetes@mbvk.hu email címre.

Amennyiben szeretné, hogy önéletrajz adatbázisunkba is nyilvántartásba vegyük beküldött anyagát, és nyitott pozíció esetén kiválasztási eljárásunk során felhasználjuk azt, kérjük a beküldést megelőzően adja ehhez is kifejezett hozzájárulását.

Üdvözlettel:
Magyar Bírósági Végrehajtói Kar

Adatkezelési tájékoztató álláshirdetéssel, valamint belső munkaerő-piaci adatbankba történő felvétellel kapcsolatban Hozzájáruló nyilatkozat-minta adatkezeléshez

A Magyar Bírósági Végrehajtói Kar

Ügyfélszolgálati munkatársat

keres.

Főbb feladatok:

  • tájékoztatás- és segítség nyújtás telefonon és elektronikusan írásban a munkáltató működésével kapcsolatos általános kérdéseket illetően, valamint informatikai témakörben;
  • az Ügyfélszolgálati és Panasz Irodához érkezett dokumentumokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;
  • a bírósági végrehajtáshoz kapcsolódó általános jellegű írásbeli megkeresésekre tájékoztatásadás;
  • a Kar és azon belül az Ügyfélszolgálati és Panasz Iroda feladat- és hatáskörét képező egyéb feladatok ellátása.

Álláshoz tartozó elvárás:

  • követeléskezelésben szerzett tapasztalat;
  • legalább középfokú végzettség;
  • legalább 2 éves ügyfélszolgálati területen szerzett munkatapasztalat;
  • precíz, pontos munkavégzés önállóan és csapatban is;
  • kiemelkedő empátia, problémamegoldás, kommunikációs készség és konfliktuskezelés.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony;
  • versenyképes munkabér;
  • Cafeteria;
  • komplex egészségügyi juttatás;
  • modern, jól felszerelt, jó elhelyezkedésű irodai környezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület

A jelentkezéshez kérjük, hogy juttassa el bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva

JELENTEKEZEM

Irodai asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok:

  • kimenő és beérkező dokumentumokkal kapcsolatos iktatási és iratkezelési teendők ellátása;
  • iratok digitalizálása, archiválása, papír alapú irattár kezelése;
  • adminisztratív nyilvántartások napi szintű vezetése;
  • kari szakrendszerekbe történő adatrögzítési feladatok ellátása;
  • adatszolgáltatások teljesítése;
  • részvétel megbeszélések és értekezletek előkészítésében;

  • középfokú végzettség;
  • legalább 2 év gyakorlat hasonló területen;
  • irodai alkalmazások (Word, Excel) magabiztos használata;
  • jártasság iktató és ügyviteli rendszerek használatában;
  • magasfokú precizitás monoton feladatok esetén is;
  • rendszeretet és alapos munkavégzés;

Előnyként értékeljük:

  • vezető mellett szerzett asszisztensi vagy titkári tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség, vagy szakképzettség;
  • gyakorlat ÁNYK nyomtatványok használatában;

A jelentkezéshez kérjük, hogy juttassa el bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Megszakítás